Telefon : 0(532) 359 81 48

Hizmetlerimiz / Kedi Kuaförü

Kedi Kuaförü

Anestezisiz kedi köpek tıraşı. İnsanoğlu varlığının başlangıcından beri diğer canlılar arasından kendisini destekleyecek, koruyacak, yoldaşlık edecek dostlar edinmiştir. Kimi zaman kilerdeki fareleri avlayıp öldürmesi için evcilleştirilen ve beslenen bir kedi kimi zaman da diğer yırtıcılardan hayvanların korunması için dost kabul ettiğimiz bir köpek olmuştur bu. İşte o zamanlardan günümüze kadar ulaşan bu dostluk, günümüzdeki evcil hayvanlara kadar ulaşmıştır. Bu dostluğun bir gereği olarak ortaya çıkan anestezisiz kedi ve köpek tıraşı hizmetlerini Nişantaşı bölgesinde Pet Hair olarak sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Günümüzde rastlanması güç olan dostluk, sadakat ve şefkatin değişmez adresi olan evcil hayvanlar tüm canlılar gibi bakıma, temizliğe ve ilgiye muhtaçtır. Sevimli dostunuzu evde yıkamak çok eğlenceli bir tecrübe olabilir fakat bahçesi olmayan kişiler için bu biraz da zor olabilir. Ayrıca evcil hayvanlarınızın tırnak bakımı ve kulak temizliği gibi hassas bakımlarını yapmak sandığınızdan biraz daha zor olabilir.

Hassas ve profesyonel dost bakımı
Peki yalnızca birkaç saat içerisinde tıraşı ve bakımı yapılan sevimli köpeğinizin mutlu, tertemiz ve hiç olmadığı kadar sevimli bir görünüşle size teslim edilebileceğini söylesek? Aynı şekilde kedi tıraşı ile evin her yerine dağılan fazla tüylerinden kurtularak rahatlamış, keyfini kaçıran uzun tırnaklarından kurtulmuş ve musmutlu bir kedi olarak, en iyi dostunuzu  size teslim edebileceğimizi söylesek?

Nişantaşı ve İstanbul bölgesindeki tüm kedi ve köpek dostlarımızı tertemiz ve hiç olmadığı kadar mutlu etmeye talibiz. Anestezisiz çeşitli pet bakım hizmetleri veren kurumumuz, oldukça geniş ve ekonomik pet ekipmanı seçenekleriyle de hizmetinizdedir. Patili dostunuzun ihtiyacı olacak mama çeşitleri, tasma, kıyafet, yatak, taşıma kabı, mama kabı, tırmalama tahtası, oyuncak, ödül bisküvisi gibi ürünleri Pet Hair mağazamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Hayvan dostlarımızı hijyenik bakımlarını yapacak kadar yakından tanıyan bizler, onlar için en isabetli ve en ekonomik ekipmanı bulmanızda yardımcı oluyoruz. İster evinize yeni aldığınız sevimli bir dostunuz isterseniz de uzun yıllardır size yoldaşlık eden evcil hayvanınız;  patili ahbaplarınız için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri burada bulabilirsiniz. Tüm pet ihtiyaçlarınıza profesyonel cevap vermeye hazırız. Siz de Pet Hair kalitesiyle evcil hayvan hizmetleri edinmek için hemen bizimle iletişime geçin!

İletişim: Halide Edip Adıvar Mahallesi, Sekibağ Sokak No:9 D:1/2, 34382 Şişli/İstanbul

0212 392 26 01
0 532 359 81 48

Kedi Kuaförü Fotoğrafları