Telefon : 0(532) 359 81 48

Hizmetlerimiz / Pet Kuaför

Pet Kuaför

Pet Kuaför Hizmeti Nedir?

Kedi ve Köpek Bakım Hizmetleri artık yanınızda! Bizi arayın; kedi veya köpeğinizin tıraş, banyo, tırnak kesimi, göz-kulak temizliği gibi ihtiyaç duyduğu bütün bakım hizmetlerini, pet malzemelerini kapınıza getirelim.

Kedi ve köpeklerin deri, tırnak ve tüy sağlığının korunması için düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar.Bunun için kedi ve köpeklerin tıraş, banyo, tırnak kesimi ve tarama işlemleri düzenli olarak yapılmalıdır. Özel olarak tasarlanmış olan aracımızda tecrübeli hayvan kuaförü tarafından her türlü pet kuaför hizmetleri verilmektedir.

Makine tıraşı, makas tıraşı, tırnak kesimi, banyo ve her türlü model orijinal hayvan tıraşları aracımızda yapılmaktadır.

Tıraş makinesi, makas uçları, makas v.b. tüm hayvan tıraşı malzemeleri sterilizasyon amacıyla, ultraviyole ışın altında ve her tıraştan sonra özel dezenfektan spreylerle temizlenmektedir. Aracımızda oldukça hijyenik koşullarda pet kuaförlük hizmeti verilmektedir.Tüy kesimi ve banyo steril koşullarda uygulanmaktadır.

Aracımızda kedilerinize anestezi uygulamadan tıraş hizmeti vermekteyiz. Kedilerde traş sonrası banyo istenildiğinde extra olarak banyo ücreti eklenir.

Makina tıraşı

Tüy dökülmesine karşı önerilir. Tüyler tercihe göre 3mm ve 2 cm arasında değişen uzunluklarda kesilir. Ardından, köpeğiniz cinsine uygun şampuanla yıkanır ve tüyleri taranarak fönle kurutulur. Göz-kulak temizliği ve tırnak kesimi dahildir.

 


Makas tıraşı

Tüylerin daha uzun bırakıldığı estetik bir görünüm içindir. Köpeğiniz cinsine uygun şampuanla yıkanır ve tüyleri taranarak fönle kurutulur. Ardından makasla tüyleri istenilen boyda kısaltılır. Göz-kulak temizliği ve tırnak kesimi dahildir.

 

Banyo

Köpeğiniz, cinsine uygun şampuanla yıkanır ve tüyleri taranarak fönle kurutulur. Bu hizmetimize göz-kulak temizliği ve tırnak kesimi dahildir.

Rötuş

Göz çevresi, kulak içi, pati altı ve içi ve genital bölgedeki tüyleri düzeltilir. Göz-kulak temizliği ve tırnak kesimi dahildir.

 


Tarama

20 dakikalık detaylı tarama ile tüylerin daha canlı ve parlak görünmesi sağlanır, tüylerin keçeleşmesi önlenir. Göz-kulak temizliği ve tırnak kesimi dahildir.

 

İletişim: 0212 392 26 01 - 0 532 359 81 48

Adres: Halide Edip Adıvar Mahallesi, Sekibağ Sokak No:9 D:1/2, 34382 Şişli/İstanbul

Pet Kuaför Fotoğrafları