Telefon : 0(532) 255 39 73

Hizmetlerimiz / Köpek Oteli

Köpek Oteli

Köpek Pansiyonu
Köpek sahibi olan herkesin en büyük korkusudur, köpeğini bir yere bırakmak zorunda kalmak. İyi bakılır mı, sevilir mi, mutlu mu olur, mutsuz mu, yemek yer, mi yemez mi gibi bir sürü soru birikir köpek sahibinin kafasında. Çıktığı tatil veya iş gezisi zehir olur ve akılları sürekli köpeklerinde kalır. İşte bu nokta da Elit Yavru olarak, sizlerin ve köpeklerinizin ikinci evleri olarak yanınızdayız.

Maksimum 50 köpek kapasiteli pansiyon bölümümüz 4 ve 6 metrakarelik kennellardan oluşmaktadır. Ev ortamına alışık olan köpekleriniz kapalı olan pansiyon bölümlerimizde, bahçede yaşayan köpekleriniz açık alana bakan pansiyon bölümlerimizde konaklamaktadırlar.

köpek pansiyonu elit yavru köpek pansiyonu elit yavru

Özgürce oynayacakları doğa ortamı, sosyal aktiviteler ve enerjilerini atacakları oyuncaklar

Veteriner hekimlerimizin kontrolü ile kennellarımız her gün dezenfekte edilmektedir. Ayrıca pansiyon bölümü görevlilerimiz gün içerisinde sürekli kennelları gezerek köpeklerinizin günlük ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

köpek ev pansiyonu köpek ev oteli

Ev pansiyonunda kalan pet'ler hiç yabancılık çekmeden çok daha mutlu oluyor

Köpekleriniz çiftliğimize geldiğinde kiloları ve herhangi bir problemi olup olmadığı kontrol edilerek girişleri yapılarak kennellarına yerleştirilirler. Yine çıkışlarında da tekrar kilo kontrolleri yapılarak, göz – kulak temizlikleri yapılarak, tırnakları kesilir ve bu şekilde sizlere teslimi yapılır. Çiftliğimizde Pansiyon hizmetimiz 3 seçenekle hizmetinize sunulmuştur.

Ev Pansiyonu
Kısa Süreli Pansiyon
Uzun Süreli Pansiyon
Size uygun olan pansiyon seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi almak için  no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Yoğunluk dönemleri farklılık göstermekle beraber, bir terslik yaşanmaması için önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Köpekleriniz konaklama sonrasında talep ettiğiniz takdirde çiftliğimizde bulunan kuaförümüz tarafından ücretli olarak traş, rötuş ve özel yıkama hizmetlerimizden de faydalanabilirler.

 

Köpek Otel Pansiyon Çifliğimiz: http://www.hauseofistanbul.com ( Hause Of İstanbul Dog Club )


Facebook: https://www.facebook.com/Hauseofistanbul/

İnstagram: https://www.instagram.com/hauseofistanbul/?hl=tr

 

Köpek Oteli Fotoğrafları